Chřipka

Chřipka a jak na ni

Chřipka je tu. S tímto faktem se bohužel nedá nic dělat, chřipka má svá období, kdy propukne v plné síle a má svá období spíše klidová. Kdo se včas připravil, tzn. dostatečně posílil imunitu, je na tom nyní o něco lépe, než nepřipravení. U jedinců se silnou imunitou se dá předpokládat, že v lepším případě nad nimi viry nezvítězí vůbec, v horším případě, že průběh onemocnění a doba potřebná k rekonvalescenci proběhnou rychleji a hlavně bez následků.

Posílení imunity \"\"

Imunitu posílíme např. Tibetským biostimulátorem EPAM 20 nebo EPAM 20 C, oba pomáhají v prevenci i při samotném onemocnění.

 

Imunostimulační účinky mají Šípkové hálky, užívají se ve formě kapek na podporu imunita a také v případě akutního onemocnění, kdy se denní dávka zvýší.

 

 

Výborný je také Šišák bajkalský a Tibetské očišťující tobolky od parazitů. Nezapomeňte,\"\" že paraziti jsou také viry a bakterie, to je to, co nevidíme, a také všechno to, co vidíme vlastním okem. Pitný režim podpoří léčbu virových onemocnění, zkuste Zentrichův čaj IMUNOZEN.

A hlavně dodržujte hygienu – čisté ruce sníží riziko nákazy.


Copyright (c) 2008 Design-pr.cz |