Biostimulátor Epam

Tibetská medicína EPAM

V české republice jsou již dvě desetiletí známé výrobky, které jsou vyrobené podle receptur Mistra Borise Tichanovského. Původní receptura Epamu pochází z Tibetu.

EPAMY určené na zvýšení imunity s rychlým účinkem
EPAM 20, 21, 22, 23, 20C, 20D. Doba užívání je jeden měsíc a poté se dělá přestávka 2-4 týdny. Pokud problém přetrvává, užíváme s přestávkami, dokud problémy nezmizí .

EPAMY určené na dlouhodobé užívání
EPAM 8, 11, 12, 24, 31, 35, 36, 37, 39, 96, 900, 1000. Tato skupina je vyrobena pro dlouhodobé užívání bez přestávek. EPAMy se užívají v malých dávkách 5-10 kapek dlouhodobě. Výsledek se dostavuje postupně a pomalu, někdy i za delší čas,protože se léčí velmi obtížná těžká onemocnění, která rychle ani léčit nelze. Působení těchto EPAMů má blízko k homeopatii.

EPAM 7 - dětský neobsahuje propolis. Je univerzální pro děti i dospělé alergické na propolis. Může se užívat na libovolné onemocnění pro posílení imunitního systému člověka.

Která stádia nemocí jsou ovlivnitelná Epamem?
Všechno má svůj řád a svoji hierarchii. Dokonce i to, jak se vyvíjejí nemoci. Bioenergetické výzkumy umožnily pochopit, jakým způsobem se počáteční energetické poruchy přetvářejí v chorobu fyzického těla. Ukázalo se‚ že se tento proces podobá sestupu po schodech. Poruchy se postupně hromadí a občas probíhá skok o jeden stupínek směrem dolů. Celkem je takových stupínků 7 = 7 stádií nemoci.
Ucelená řada Epamů je sestavena tak, aby jednotlivé modifikace byly schopny ovlivnit všechna stadia nemocí.
Některé Epamy zabírají dokonce i na nízkých úrovních patologického procesu - 3. až 1. stádium (Epam 31, 8, 11).

Stádium 7 je stav plného zdraví. Čím nižší je stádium nemoci, tím je organismus vážněji poškozen.
Stadium 3 - nemoci jsou chronické
Stadium 2 - začíná systémové zasažení pojivové tkáně, což se projevuje v alergických onemocněních (bronchiální astma). Rozvíjejí se systémová onemocnění, která se běžně označují za nevyléčitelná - lupus, systémová sklerodermie.
Stadium 1 - narůstají zhoubné nádory.
Stadium 0 - se vyznačuje rozvojem těchto nádorů a málo ovladatelných procesů.

Jak Epam působí?


Při vstupu Epamu do organizmu postupně energoinformační struktury obnovují buňky, orgány a soustavy. To pokračuje do té doby, dokud celé soustavy organizmu neobnoví schopnost plnit svoje funkce. Uzdravení - to je už konečný důsledek tohoto procesu na úrovni fyzického těla. Ovšemže to neprobíhá najednou, vše vyžaduje čas. Čím nižší je stádium, do kterého byly "zanedbány" orgány a soustavy, tím více času je třeba na obnovu. To znamená, že v některých případech je zapotřebí Epam užívat několik dní, jindy několik měsíců nebo roků. Někdy i celý život, v případě vážných onemocnění.

Co Epam obsahuje?


Jde o výtažek z propolisu, mumia a 10-21 dalších léčivých rostlin. Obsahuje: eleuterokok, žen-šen, echinaceu, jinan dvoulaločný, kozlík, borovici, smrk, jedli, mátu, mateřídoušku, aloe, heřmánek, muškátový oříšek, lékořici, oman, řebříček …, glycerin, pitnou vodu a minimálně 14 % velejemného melasového lihu.
Podle tibetské tradice, která se velmi výrazně liší od tradice evropské, se vždy léčivá emulze připravuje tak, že v jednom preparátu se nacházejí bylinky jak tonizující tak sedativní, zároveň protizánětlivé, protialergické atd. Pokud budeme pacientovi dávat bylinky, nebo i léky, pouze na uklidnění, tak bude jako spící moucha, sice klidný, ale bez energie, nebude mít dostatek sil a tento stav není k žití. Ale pokud mu dáme bylinky na uklidnění, které zklidní jeho psychiku, ale zároveň mu dáme bylinky tonizující, které dají příkaz, aby byl vybuzen svalový tonus, tak bude člověk zároveň zklidněný, ale v ten samý čas bodrý.

Mohou užívat Epam zdraví lidé?


Více než dvacetiletá zkušenost s používáním Epamu ukázala, že když "prakticky zdraví" lidé začínají užívat Epam, vždy to vede ke zvýšení pracovní výkonnosti a zlepšení celkového stavu. Pro tyto účely je nejvhodnější užívat nejuniverzálnější modifikace Epam 20, 20 C a 20 D nebo 7. Aby nevznikla závislost a nedocházelo ke snížení jejich efektivnosti, je vhodné užívání těchto Epamů střídat.

Může se Epam užívat i k jiným lékům ?


Ano, může se užívat k jakýmkoliv lékům i k homeopatickým. Když Epam začínali zkoumat na lékařské fakultě ve Voroněži, tak nemohli pacientům dávat jenom samotný Epam. Museli ho dávat vždy společně s jinými léky. Lepší výsledky měli vždy v té skupině, kde dávali k lékům ještě Epam, než u pacientů, které léčili pouze léky. Zjistili, že neexistuje lék, který se neslučuje s Epamem, nebo ke kterému by se Epam nehodil.Mezi užíváním Epamu a léků nebo jiného Epamu ponechejte cca 15-30 minut časový odstup.Doporučujeme kombinovat v jeden den max.2-3 Epamy.

Způsoby užívání Epamu


1. V případě užívání Epamu pod jazyk, ponecháme 2-3 minuty a poté polkneme. Zde to na jídle nezáleží.
2. V případě užívaní Epamu do vody jej zamícháme do 50 ml převařené vychladlé vody. Užíváme buď 30 nebo 15 minut před jídlem nebo 1 hodinu po jídle. S výjimkou Epamu 22, který se užívá nalačno ráno v převařené horké vodě s teplotou max.50 °C a po té se užívá 15 minut před každým hlavním jídlem.
Množství vody pro děti je o něco menší, přibližně 15-50 ml.
Malým dětem nakapejte Epam na kávovou lžičku s vodou.

Proč musí být při užívání Epamu převařená voda ?
V převařené vodě je zrušen její program a tím dobře nese energetický program Epamu, nese informaci, která je v Epamu uložena.

Druhy EPAMŮ

Epam 7 - dětský (bez propolisu) vhodný i pro dospělé alergické na propolis
Jde o univerzální modifikaci, jako Epam 20, ale navíc v sobě nese informaci normálního rozvoje osobnosti dítěte.
Použití pro děti: Dítě, dostávající preventivní dávky "sedmičky", se vyvíjí přirozeně především z psychomotorického hlediska. V určitém věku si sedá, vstává, chodí, začne mluvit atd. Prořežou se zoubky, začne se rozvíjet sluch, řeč, hmat a vše ostatní. Epam 7 je zaměřen prakticky na celou patologii, která bývá u dětí do 7 let: od rýmy až po problémy s kostmi. "Pracuje" na úrovni 6. stupně patologického procesu - jde především o akutní záněty různého původu: orální virózy a chřipky. Je ještě jedna, velmi důležitá, oblast 7. modifikace.
Použití pro dospělé: Epam 7 je velmi dobrý prostředek preventivního léčení pro lidi různého věku. Může se užívat při libovolném onemocnění a je určen zejména pro lidi alergické na propolis.
Dávkování pro děti: Do trochy vody nebo mateřského mléka nakapat:
Do pěti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku - 1 rok = 1 kapka.
Děti od pěti do patnácti let užívají pět kapek.
Způsob užívání dětmi: daný počet kapek vmíchat do chladné, převařené vody. Při prevenci 1 × denně, při léčbě 1-3 × denně.
Preventivní užívání pro správný vývoj dítěte 1 × denně po dobu 1 měsíce, potom 14 dní přestávka, opět měsíc podávat, atd. Tam kde nejsou problémy, podávat s přestávkami, jinak možno bez přestávek.
Dávkování pro dospělé:
Zdravým lidem na podporu zdraví 5-10 kapek 1-2 × denně pod jazyk.
Pro prevenci před a v období chřipkové epidemie 5-15 kapek pod jazyk 1-2 × denně, bez přestávek, nebo měsíc brát a 2-4 týdny přestávka.
Při chřipce, bronchitidě 10-20 kapek každé 2 hodiny pod jazyk.
Způsob užívání dospělými: daný počet kapek dát pod jazyk, ponechat 2-3 minuty, poté polknout.
Inhalace: 1 ml Epamu 7 vložit do inhalátoru a vdechovat.
Kapky do nosu: Epam 7 zředěný vodou 1:1, 1:2, 1:4.
Vatové kuličky: smočené Epamem 7 se používají při ušních onemocněních.
Obklady a obvazy Epam 7: při popáleninách, zranění a poškození kůže, toto se týká jenom osob alergických na propolis, jinak aplikujte EPAM 20 nebo EPAM 8.

Epam 8 - traumatický
Je na stejné propolisové bázi jako všechny Epamy, ale jedna z jeho složek, a to mumio, je ve velké převaze. Byl vyvinut "pro práci" na nejnižších stupních patologického procesu, při neovladatelných buněčných procesech (včetně zhoubných nádorů a novotvarů).
Použití:
Akutní onemocnění.
Vředově-nekrotické procesy měkkých tkání a žaludečně-střevního traktu, vředy.
Urychlení procesu zhojování v pooperačním období.
Toxicko-septická onemocnění (akutní střevní infekce, hnisavé angíny).
Popáleniny, ztráta krve.
Obnova endokrinní regulace.
Způsob užívání: při akutních onemocněních nebo po operaci každou hodinu ve dne pod jazyk 20 kapek, max. 2-3 dny. Potom přejít na léčebné dávkování, 4 × denně 5-10 kapek, 2 × denně pod jazyk a 2 × denně do převařené, vychladlé vody (střídat). Dobře hojí poškozenou kůži, rány a pomáhá léčit paradontózu (potírat dásně).
V České republice máme několik případů, kdy Epam 8 zachránil pacienta před uříznutím končetiny (buď z důvodu onemocnění cukrovkou, nebo silných zánětů, hnisajících a nehojících se ran.) V takových případech se Epam lije přímo do rány a přikládají se měděné destičky, viz. Léčení pomocí mědi.

Epam 20 - silný biostimulátor Celkově posiluje organizmus a přináší užitek při všech chronických onemocněních. Používá se jako prevence, ale i jako prostředek při léčbě chřipky, zápalu plic, gastritidě, kolitidě, žaludečních vředech. Posiluje imunitu. V období chřipkových epidemií v mateřských školách, kde preventivně podávali dětem Epam, onemocněli, a to s lehčím průběhem, jen jednotlivci, zatímco jinde, z důvodů chřipkové karantény, se musela zavírat mnohá dětská zařízení. Epam 20 velmi účinně hojí poškozenou kůži, dásně a sliznice. Při masírování dásní pomáhá při paradontóze.

Epam 20 C je rozšířenější modifikace Epamu 20, která je obohacená česnekem a borovicí. Jde o velmi silný biostimulátor, použitelný při virových infekčních onemocněních, jako je chřipka. Blahodárně působí na srdce a cévy.

Epam 20 D je rozšířená modifikace Epamu 20, obsahující jehličnany. Výrazně posiluje organismus po nemoci, vyčerpání, fyzické a psychické námaze (sport, práce, studium …). Aplikuje se při zápalu plic, bronchitidě, únavě a celkovém oslabení organismu.

Epam 21 má zesílené účinky v oblastech dolních a horních cest dýchacích.
Použití: bronchitida, zápal plic, kašel, rýma, angína.
Způsob užívání Epamu 20, 20 C, 20 D a 21
Použití: Daný počet kapek dát pod jazyk, ponechat 2-3 minuty, poté spolknout.
Zdravým lidem na podporu zdraví 5-10 kapek 1× denně pod jazyk.
Pro prevenci před a v období chřipkové epidemie 10-15 kapek pod jazyk 2× denně.
Při chřipce, bronchitidě 20 kapek každou hodinu nebo každé 2 hodiny pod jazyk.
Děti: Užívají stejně často jako dospělí, dle předchozího popisu, ale následující množství:
Do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku - 1 rok = 1 kapka.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.
Inhalace: 1 ml Epamu vložit do inhalátoru a vdechovat.
Kapky do nosu: Epam zředěný vodou 1:1, 1:2, 1:4 (děti 1:2, 1:4). Pokud někdo snese, lze použít i neředěný, to záleží na individuální citlivosti člověka.
Vatové kuličky: smočené v Epamu se používají při ušních onemocněních. Nekapat přímo do uší, protože smolný zbytek propolisu by se mohl usadit na ušním bubínku.
Obklady a obvazy z Epamu: při popáleninách, zranění a poškození kůže.
Jako dezinfekce a pro lepší hojení ran: nalít přímo do rány, týká se pouze EPAMu 20 a 21

Epam 22 má zesílené účinky při onemocnění trávícího traktu, včetně orgánů podílejících se na správné činnosti zažívání.
Použití: žaludeční vředy, střevní potíže, záněty střev, žaludeční sliznice, jater a slinivky břišní, chronický průjem, zácpa.
Způsob užívání: při léčbě chronického onemocnění žaludku a trávícího traktu 20 kapek do 50 ml převařené vody. Ráno do horké vody ne více jak 50 °C , během dne 15 minut před každým jídlem do převařené vody, vychladlé na pokojovou teplotu.
Děti: Do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku - 1 rok = 1 kapka.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.
Kombinace s Epamem 35: 15 minut před jídlem Epam 22 do převařené vody, hodinu po jídle Epam 35 do převařené vychladlé vody.

Epam 23 je vysoce energetický aktivní biostimulátor pro sportovce. Dále je vhodný při fyzické a psychické námaze.
Způsob užívání: 20-30 kapek pod jazyk, 15 minut před a ihned po intenzivním tréninku nebo jiné namáhavé činnosti (např. studium apod.).
Děti: Do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku - 1 rok = 1 kapka.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.

Epam 11 - alergický
Epam 11 "pracuje" na nižších stádiích patologického procesu. Byl vytvořen pro korekce alergií a parazitů.
Použití:
Obnova funkcí organismu při alergických onemocněních. Parazitární onemocnění (lambliáza aj.).
Obnova acidobazické rovnováhy.
Obnova tkáňové imunity.
Způsob užívání: Obvyklá dávka je 4 × denně 5-10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Děti: Do pěti let věku 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do patnácti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.

Epam 12 - ženský
Tento Epam je vyvinut pro odstraňování jakékoliv choroby v ženské produktivní soustavě: akutní i chronické záněty, endokrinní poruchy, menstruační bolesti, nezhoubné i zhoubné nádory, neplodnost různého původu. Epam 12 má v sobě nejen programy nápravy chorob, ale též programy normálního průběhu těhotenství, bezbolestného porodu a pak fyziologického kojení.
Použití:
Obnova zdraví těhotné ženy i plodu při zánětlivých, virových, parazitárních a kvasinkových onemocněních.
Obnova hormonální regulace ženské pohlavní činnosti, počínaje dětským věkem.
Neplodnost hormonálního původu, snášení těhotenství, obnova funkce ledvin a nadledvinek, hypertrofie, anemie těhotných.
Obnova všech druhů imunity.
Způsob užívání: Obvyklá dávka je 4 × denně 5-10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Děti: Do pěti let věku 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do patnácti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.

Epam 24 - ledvinový
Tato modifikace Epamu je zaměřena na obnovu funkce vylučovacího ústrojí.
Použití: Onemocnění ledvin, močových cest a močového měchýře.
Způsob užívání: Běžné použití je 2-4 × denně 5-10 kapek do převařené vlažné vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Děti: Do pěti let věku 2-4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vlažné vody.
Děti do patnácti let 2-4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vlažné vody.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.

Epam 31 - tkáňový
Modifikace určená pro práci na nižších stupních, kdy se do patologického procesu dostává pojivová tkáň. Základním určením Epamu 31 je obnova pojivové tkáně a jako důsledek - obnova kostní tkáně a procesu krvetvorby. Protože se pojivová tkáň nachází všude v těle (je to konstrukce, která drží v těle doslova všechno), tak se ordinuje tato modifikace při chorobách prakticky všech orgánů a stavebních soustav.
Použití:
Onemocnění pojivové tkáně, kůže a kloubů, systémový lupus, dermatomyozitida, uzlíková periartritida, systémová sklerodermie, Bechtěrevova nemoc.
Novotvary jakéhokoliv místa: nezhoubné, zhoubné v počátečním stádiu, zhoubné v pozdních stádiích.
Pro zlepšení stavu a pro zmenšení toxického vlivu procesu při ordinaci chemo a rentgenoterapie.
Nemoci dýchacích orgánů: pneumoskleróza, nádory hrudníku 1. - 2. stupně.
Dědičné a degenerativní nemoci centrální a periferní nervové soustavy.
Onemocnění ledvin: nádory ledvin a močových cest, adenom, amyloidóza, polycystóza.
Obnova imunity.
Nemoci látkové výměny (voda - sůl, bílkoviny, uhlovodany, tuky). Nemoci vnějšího, středního, vnitřního ucha a centra regulace sluchu.
Způsob užívání: Obvyklá dávka je 4 × denně 5-10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Děti: Do pěti let věku 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do patnácti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.

Epam 35 - jaterní
Na této modifikaci jsou "postaveny" programy obnovy buněk nejen samotných jater, ale také prakticky všech orgánů břišní dutiny (žaludek, slinivka, střeva), ale i kostní dřeně a houbovité kosti. Tato modifikace je vhodná nejen u nemocí jater a žlučníku, ale i u pankreatitidy, gastritidy, u poruch svěračů žaludečně-střevního traktu a u močových kamenů.
Použití:
Chronická onemocnění jater, cirhóza.
Degenerace jater (amyloidní, tuková), vrozené cystózy.
Žlučové kameny.
Obnova funkce sleziny.
Obnova všech druhů imunity.
Způsob užívání: Obvyklá dávka je 15 minut před jídlem 4 × denně 5-10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Děti: Do pěti let věku 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do patnácti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.
Kombinace s Epam 22: Pokud se kombinuje s Epamem 22, užívá se takto: 15 minut před jídlem Epam 22 do převařené vody, hodinu po jídle Epam 35 do převařené vychladlé vody.

Epam 36 - srdeční
Základním posláním této modifikace je obnova normální činnosti srdce, cév a také obnova cévní soustavy (převážně tepenné) všech orgánů. Napomáhá vyléčit srdce i po infarktu.
Použití:
Ischemická nemoc.
Kardiomyopatie (fibróza, měnivé kardiopatie).
Poruchy vodivosti a srdečního rytmu.
Akutní i chronická plicně-srdeční a cévní nedostatečnost.
Onemocnění centrálních i periferních cév: tepen, žil a mízních cév (hemeroidy).
Onemocnění krve a krvetvorných orgánů (železo - vitaminodeficitní anémie, poruchy srážlivosti).
Ateroskleróza, embolie, trombóza cév.
Revmatizmus v aktivní formě.
Hypertenzní nemoc (vysoký krevní tlak).
Způsob užívání: Obvyklá dávka je 4 × denně 5-10 kapek, 2 × denně do převařené vychladlé vody a 2 × denně pod jazyk (střídat), v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Děti: Do pěti let věku 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do patnácti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.
Upozornění: Při ostré bolesti v okolí srdce a levé ruky, buď z rozčilení nebo jste něco těžkého zvedli a začalo vás v této oblasti prudce bolet, musíte vyhledat lékařskou pomoc a Epam užijte pouze jako doplněk k lékům(!)Ale posléze pomalu nasaďte Epam 36, který dokáže uzdravit srdíčko dokonce i po infarktu. Pomáhá i při vrozených onemocněních.

Epam 37 - kosmetický
Na této modifikaci jsou "postaveny" programy obnovy vlasových cibulek, všech kožních žláz a také samotné kůže v celku. Používá se při různých onemocněních kůže a popáleninách. Při použití na popáleniny dochází k zahojení kůže bez jizev.
Použití:
Zánětlivá onemocnění kůže.
Při akutních zánětlivých procesech se doporučuje užívání ve spojení s modifikacemi 8 nebo 900.
Ekzém.
Uhrovitá vyrážka, lupy, tuberkulóza kůže.
Při vypadávání vlasů.
Způsob užívání:
Vnitřně: Obvyklá dávka je 4 × denně 5-10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Vnitřně děti: Do pěti let věku 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do patnácti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.
Zevně: potřít indikované místo, nebo polévání a koupele (10-15 kapek do koupele).

Epam 39 - zvyšuje krevní tlak
Tato modifikace obsahuje silné biostimulátory (žen-šen, echinaceu, eleuterokok), které pomáhají při problémech s nízkým krevním tlakem, neobsahuje propolis.
Způsob užívání: 2-3 × denně 20 kapek pod jazyk. Poprvé ráno, dále v poledne, pokud nízký tlak přetrvává i večer, tak užívat i večer. Po měsíčním užívání je třeba měsíc udělat přestávku - ovšem podle intuice (pokud člověk během této přestávky cítí zhoršení stavu, může EPAM užívat bez přestávek nebo je dělat kratší).
Děti: Do patnácti let věku dítěte 2-3 × denně jednu kapku za každý rok věku - 1 rok = 1 kapka.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.

Epam 96 - antidepresivní
Epam 96 - ochraňuje a posiluje centrální nervovou soustavu. Příznivé vlastnosti Epamu 96 se také projevují při ochraně důležitých orgánů (jater, ledvin, srdce, mozku) před různými toxickými vlivy, hlavně před působením nikotinu, alkoholu, narkotik, syntetických léků a chemických látek, se kterými každodenně přicházíme do styku. Epam 96 nese informaci o ochraně před psychickým a informačním zneužíváním.
Způsob užívání: Obvyklá dávka je 4 × denně 5-10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Děti: Do pěti let věku 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do patnácti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.
Závislost a Epam 96
Kouření, alkoholizmus a narkomanie nevznikají náhodou. V organizmu člověka existuje fyziologický "základ", na kterém dochází ke vzniku a upevnění závislostí. Např. ethylalkohol je vysokoenergetická látka, kterou si organizmus vytváří pro výživu mozkových buněk. Narkotické látky se také vyrábějí v těle člověka stejně jako líh, a jsou důležité pro normální práci mozku a centrální nervové soustavy. Látku podobnou nikotinu produkují buňky bazální vrstvy kůže, která hraje důležitou úlohu v procesu plicního dýchání. Při narušení energoinformační výměny mezi výrobou a spotřebou těchto látek, začínáme pociťovat potřebu "nějaké náhražky", neboť ve většině případů rezervy organizmu nestačí zcela doplňovat zásoby těchto látek. To znamená, že pokud přirozený průběh procesů výměny energií (jejíž důsledkem je malá produkce výše zmíněných látek) nevytváří harmonickou strukturu, tak tato struktura bude nahrazena jinou podobnou. Na kolik bude harmonická - to už je věc druhá…
Při dostatečně dlouhém používání Epamu 96 se oběh těchto látek obnovuje a fyziologická příčina závislostí zmizí. Ale zůstávají další problémy, neboť závislosti zapouští hluboké kořeny na duši, ve vědomí a podvědomí člověka.
Jestliže mluvíme o obnově zdraví konkrétního člověka, tak každá psychologická práce na sobě samém je na prvním místě. Najít příčinu závislosti je u každého člověka složitá a naprosto individuální záležitosti. Závislost je už jenom důsledek příčin, jejichž kořeny vyrůstají v oblasti narušení energoinformační výměny. Důsledkem této dysfunkce je nedostatek narkotických látek v oblasti fyziologické. Tento nedostatek vede k náhražce, ve formě doplnění těchto látek zvenku, což ve většině případů po určité době vyústí v závislost nemoc.
Proto se Epam 96 doporučuje u závislostí teprve po hlubší diagnóze a v průběhu, nebo i po dokončení léčby u odborníka. Epam 96 postupně obnovuje mechanizmus "ethylalkoholové výroby", která snižuje fyzickou a psychickou závislost na alkoholu, ale každému musí být jasné, že toto je nedostatečné. Je nutné změnit obraz života, rozbít psychologické komplexy a strachy. Člověk sám o sobě není schopen změnit chod planetárních procesů, ale změnit sám sebe může každý z nás.
Výrazně posiluje nervovou soustavu, ochraňuje vnitřní orgány před toxicitou a kromě posílení nervové soustavy se používá jako doplňková léčba všech závislostí - např. alkohol, cigarety, drogy, gamblerství. Napomáhá také při závislosti a ovlivňování lidmi.
Dávkování: 4 × denně 5-10 kapek. Maximální dávka za jedno užití je 15 kapek, a to pouze v těžkých případech. Tento Epam lze užívat dlouhodobě.

Epam 900 - protizánětlivý
Modifikace 900, stejně jako Epam 7, "pracuje" převážně na 6. stupni patologického procesu. S úspěchem se uplatňuje při obnově zdraví u nejakutnějších zánětlivých procesů. Jsou to nemoci, jejichž názvy v tradiční medicíně mají zakončení na "-ida": bronchitida, stomatitida, artritida, cystitida, cholecystida, zánět lícní dutiny atd. Do oblasti působení této modifikace patří i nižší stádia: různé procesy s hnisem, bolestí a otoky, pneumonie, akutní střevní infekce (převážně bakteriální), a též různé čerstvé rány, otlaky a popáleniny 1. - 2. stupně.
Použití:
Akutní infekční onemocnění, bakteriální infekce (stafylokokové, streptokokové, meningokokové aj.), tuberkulóza různého místa, dětská infekce, venerické nemoci.
Akutní a chronická onemocnění žaludečně-střevního traktu, včetně žlučových kamenů.
Onemocnění očí zánětlivého původu a jejich vedlejších částí.
Onemocnění plic zánětlivého rázu.
Osteochondritida, obnova imunity.
Způsob užívání: Obvyklá dávka je 4 × denně 5-10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek.
Děti: Do pěti let věku 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do patnácti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.
Děti od patnácti let užívají Epam stejně jako dospělí.

Epam 900 T - mužský

Jedná se o velmi silný biostimulátor , který příznivě působí na mužské pohlavní orgány.Pomáhá při poruchách močení, časté bolesti, při přerušovaném a obtížném močení, používá se při zánětech pohlavních orgánů a při rakovině prostaty.Příznivě ovlivňuje mužskou potenci. Obsahuje velmi silné přírodní adaptogeny : propolis, čerstvou včelí mateří kašičku, eleuterokok, syrový ženšen, mumio, extrakty z čerstvé echinacei, jinanu, aloe, máty, měsíčku a lípy.

Epam 1000 - nervový
Tato modifikace je rozpracována pro korekci narušení v mozku, centrální a periferní nervové soustavy. Pohmožděniny, zhmožděniny, otřesy, libovolná akutní mozková traumata (i po operacích mozku), zánět mozkových blan, záchvaty mrtvice (prevence i následky), dětská mozková obrna. Epam 1000 obsahuje informace pro práci s chorobami oka, je vhodný jako prevence proti epilepsii.
Použití:
Poruchy centrálního a periferního nervového systému: meningitida, encefalitida, borelióza, úrazy mozku, cévní nemoci mozku, epilepsie, Parkinsonova choroba.
Všechny druhy roztroušené sklerózy, neurastenie, psychózy, neurózy, chorobný strach, chronický alkoholismus, rozumová zaostalost, nádory mozku.
Onemocnění očí.
Obnova funkcí čichu, hmatu, řeči.
Ve stomatologii: abscesy, paradontózy.
Obnova imunity.
Způsob užívání:
4 × denně, obvykle 5-10 kapek, 2 × denně pod jazyk 2 × denně do převařené vychladlé vody. (Střídat)
V těžkých ojedinělých případech max. 15 kapek v jedné dávce - ne více a jen na doporučení - 4 × denně.
Děti do 5ti let 4 × denně 1-2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody.
Děti do 15ti let 4 × denně 2-3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody.
Děti od patnácti let užívají Epam jako dospělí.
Kapání do očí: Pro zlepšení zraku při potížích Epam 1000 zředíme převařenou vodou v poměru 1:14. Tedy na jeden díl Epamu 1000 dáme 14 dílů převařené vychladlé vody. Tento roztok kapat 1-2 kapky 2 × denně. Podle citlivosti je možné zvýšit koncentraci až na 1:7. Roztok musíte připravit každý den nový - starý neskladujte.
Pozor: Dá se použít i preventivně proti klíšťové encefalitidě a borelióze.
Postup: 1 měsíc před očekávaným výskytem klíšťat, jestliže předpokládáme pobyt na území jejich výskytu - užíváme pouze 1 × denně 5 kapek do převařené vychladlé vody. V případě, že jsme už byli klíštětem kousnuti, užíváme 6 × denně 6 kapek. Z toho 3 × do převařené vychladlé vody a 3 × pod jazyk, posléze spolknout. Obojí prostřídat a užívat několik měsíců.
Upozornění : u Epamu 1000 může dojít k předávkování, proto je jedna dávka maximálně 15 kapek za jedno užití to znamená, že denní maximální dávka je 60 kapek (4 x 15 kapek). K této maximální dávce je třeba dojít postupně. Začněte na 5 kapkách 4 x denně a postupně zvyšujte podle své intuice až na dávku pro Vás vhodnou.


Copyright (c) 2008 Design-pr.cz |