Detoxikace organismu

Pravidelnou detoxikaci organizmu již konečně nikdo nezpochybňuje. Záleží jen na tom jak a kdy ji uskutečníme. Nabízíme vyzkoušenou kúru složenou z bylinných  tobolek, zeleného jílu a bylinného čaje.

Kúra z těchto přírodních prostředků trvá 6 týdnů a během ní se vyčistí tělo, střevo a trávicí trakt od všeho patologického, co tam nepatří. Bylinný čaj vyčistí krev a jílová koupel podpoří detoxikaci pomocí našeho největšího orgánu a tím je kůže.

 

 

 

 

Detoxikační kúru zahájíme 14-ti denním užíváním Tibetských bylinných tobolek EPAM očišťujících, které likvidují přemnožené parazity.

 

                                         

 

Paraziti a my 

                                               Pod pojmem parazit si představme organizmus, který žije na úkor jiného organizmu-hostitele. A my sloužíme parazitům jako jejich hostitelé a oni toho bohatě zneužívají a způsobují nám množství zdravotních problémů. Paraziti jsou bakterie, viry, plísně…Mezi velmi častá onemocnění patří střevní potíže vyvolané např. měňavkou nebo amébou, urogenitální potíže způsobuje bičíkovec, další „potvory“ způsobí malárii, toxoplazmózu, spavou nemoc, boreliózu, paraziti jako tasemnice, hlístice, škrkavka a další také nejsou příjemní hosté. Jak věda pokračuje ve výzkumech, objevila i další nemoci způsobené parazitujícími organizmy – nemoc šílených krav, ptačí chřipku a můžeme čekat s napětím na další…K těm již dříve objeveným patří třeba EB-viróza, borelióza, tuberkulóza, trachom, plísňová onemocnění a dokonce i AIDS nebo EBOLA. Tradiční čínská medicína sice tyto novodobé nemoci neuměla a ani nepotřebovala pojmenovat, neznamenalo to ale, že by parazitální onemocnění čínská medicína neznala. Každý z nás hostí své parazity a jen na nás záleží, kolik jich bude a co jim dovolíme poškozovat. Každý z nás živíme několik stovek druhů příživníků ( až 500 druhů) , což může činit až 1-2 kg !

 

Zachraň se kdo můžeš a dokud je čas !

 

 

Pravidelnou detoxikací si organismus alespoň částečně vyčistíme a posílíme si imunitu. Podle zásad čínské medicíny čisté a zdravé střevo znamená, že s imunitou to bude docela dobré. S tímto již souhlasí i klasická západní medicína. Snížením množství nežádoucích návštěvníků nám zbude více sil. Tibetské bylinné tobolky EPAM očišťující obsahují  bylinky s výrazným protiparazitálním účinkem. Snad nejdůležitější je pelyněk, který se používal už od dávných časů k hubení parazitů všeho druhu, na podporu trávení a tvorbu žaludečních šťáv, zmírňuje předmenstruační a menstruační bolesti, tlumí křeče a má protizánětlivé účinky. Tradiční čínská medicína pelyněk používá při letních nachlazeních a při úplavici. Ve středověku se pelyňkem mazali okrádači morových mrtvol, aby neonemocněli.  Pelyněk patřil i mezi posvátné byliny druidů.Čínská medicína používá známé pelyňkové moxy a cigarety.

Neméně účinný a  důležitý  je ženšen, uznávaný od pradávna i v léčbě čínskou medicínou, svými antiseptickými a antiparazitálními  účinky, pomáhá  při nadýmání  zlepšuje trávení a zvyšuje imunitu a má protistresové účinky. V bylinných tobolkách je ještě výrazně čistící hřebíček a řebříček.

 

Francouzský zelený jíl EPAM na střeva

 

Po 2 týdnech užívání přejdeme k detoxikaci střev a trávicího traktu zeleným jílem, který působí mechanicky na sliznice jako „kartáček na střeva“ a díky svému složení neutralizuje kyselé prostředí v těle. Tato část kúry trvá 10 - 14 dní. Zelený jíl se první tři dny může používat ve formě pití jílové vody ze zeleného jílu. Potom je však nutné pít vše do dna, tzn. i "lógr "ze zeleného jílu. Jinak by nemělo co působit mechanicky na sliznice. Na závěr se opět doporučuje užívat 14 dní Tibetské bylinné očišťující tobolky.

 

Důležitost pitného režimu

 

Během celé kúry je potřeba zvýšit pitný režim, protože při likvidaci parazitů všeho druhu se vylučují nežádoucí látky a toxiny. Kdybychom je nevyplavili, tak by se usadili jinde, po čemž zajisté nikdo zrovna netouží. Ideální je doplnit tedy čistící kúru např.o Zentrichův čaj Detoxozen nebo Kittlův bylinný čaj čistící. Tato bylinná směs kromě čistícího účinku navíc podporuje trávení, zlepšuje zažívání a přináší dobrou náladu.  Na kúru je potřeba využívat 3 – 4 balení čaje.

 

 

 

Francouzský zelený jíl EPAM dodávaný firmou Zentrichova apatyka s.r.o.splňuje hygienické předpisy pro užívání zeleného jílu tak, jak je potřebné.

 

 Copyright (c) 2008 Design-pr.cz |