Řádky pro kuřáky

Bylinky a rady pro kuřáky

Kouření je slabůstka mnoha miliónů lidí všech národností, pohlaví, slabůstce propadají děti různého věku a bohužel čím dál mladší. Zpočátku děti považují za frajeřinu to, že kouří a zařazují se tím do kolektivu, později zjistí, že jim to nic dobrého nepřináší. Pak v dospělosti nastávají problémy, jak se slabůstky zbavit, či alespoň počet cigaret snížit.

Rozhodující pro tento , velmi závažný a zásadní krok v životě kuřáka je, že se OPRAVDU rozhodne s kouřením přestat. Mnoho lidí totiž o tom, že chtějí přestat kouřit pouze mluví, ale jejich mozek tuto myšlenku nepřijal za vlastní. Rozhodnutí jde ale uskutečnit pouze, když je mozek pevně rozhodnutý. Pak s odvykáním můžou pomoct i jakékoliv „berličky“.

Za pomocnou „berličku“ si lze zvolit například Tibetský biostimulátor EPAM 96- psychický, který mozku pomůže uskutečnit rozhodnutí přestat kouřit nebo pomůže při jakékoliv jiné závislosti.EPAM – 96 je tinktura, která je vyrobená zvláštní technologií právě na podporu odvykání závislostí.A bez ohledu na to, jestli s kouřením přestanete nebo ne, tak doporučujeme alespoň vyčištění organismu od nežádoucích zplodin, které se mnohdy i desítky let v těle kuřáka usazují a působí tam neplechu.

Velmi důležitým „čističem“ je Vilcacora, bylina z peruánských pralesů. Světové výzkumy potvrzují , že Vilcacora- zvaná též „kočičí dráp“má výrazné účinky protizánětlivé, protinádorové, detoxikační a další.Vilcacora čistí tělo kuřáků od usazených látek z nikotinu. Samozřejmě se jedná o dlouhodobý proces, trvající mnoho měsíců. Doporučujeme provádět čistící kúru v trvání alespoň 6 měsíců.Dalším velice účinným přípravkem pomáhajícím kuřákům od jejich potíží se špatným prokrvením končetin a špatným dechem jsou gemmoterapeutika- výtažky z pupenů stromů a některých bylin.

Pro kuřáky je vhodná gemmoterapie

Bříza pročistí organismus, regeneruje a podpoří činnost ledvin a jater, hlavních detoxikačních orgánů, podpoří činnost sleziny a slinivky.Bříza-gemmo působí jako protizánětlivý prostředek při zánětu pohrudnice, rozpouští cholesterol, pomáhá při otocích , podpoří činnost ledviny a detoxikační schopnosti jater.Bříza – gemmo snižuje hladinu kyseliny močové, která se tvoří v případě kuřáků tím, že jsou nadměrně zatěžovány plíce, které se přímo těší na čerstvý vzduch a místo toho dostanou koktejl z chemických látek, které zaneřádí organismus.Jestlipak jste si milí kuřáci všimli, že efekt vyprázdnění střeva u vás mnohdy nastává teprve po první vykouřené cigaretce. Čínská medicína pro to má vysvětlení v tom, že plíce-tlusté střevo patří do stejného okruhu, jsou spojeny meridiánem a nemoci plic se projeví na problémech tlustého střeva.

Nechci strašit, ale i bývalý prezident Václav Havel, silný to kuřák, se od problému v plicích propracoval k těžkému problému ve střevech. Kdyby během svého aktivního kuřáckého života občas provedl čištění trubek zanesených nikotinovými zplodinami, tak problémy možná mohly pár let počkat a nemusely být až život ohrožující.

Druhým gemmopreparátem zvláště určeným aktivním kuřákům či kuřákům ve výslužbě je Svída krvavá.Blahodárně působí na oběhový systém od podpoření činnosti věnčitých tepen a zánětlivých věnčitých tepen, poruch srdce u starších lidí , jako prevence proti infarktu , drenáž tepen . Kuřáci by si měli kúru ze svídy dělat pravidelně, aby se jim prokrvily hlavně dolní končetiny ( doporučení Dr. P.Andrianne, který se gemmoterapií ve Francii dlouhé roky podrobně zabývá).Dr. Andrianne doporučuje svídu právě na arteritidu u kuřáků, na aterosklerózu a odumírání tkání.

Hloh gemmoterapie je třetím z řady preparátů, které pomohou kuřákům ke zlepšení zdravotního stavu. Pomáhá při oběhových potížích, reguluje vysoký i nízký krevní tlak,zlepšuje anginu pectoris, podporuje činnost srdečního svalu, působí jako srdeční tonikum, mírní bušení srdce, úzkost v srdeční krajině, je to účinná drenáž srdce. Hloh posiluje kontrakční sílu srdce, mírní existenční deprese a úzkosti, je to účinné sedativum centrálního nervového systému. této schopnosti by se dalo využít právě při odvykání kouření a s tím spojenými nervozitami různého typu. Mimo to ještě gemmoterapie hloh působí příznivě při dýchavičnosti nealergického původu. Během užívání bylinných přípravků se dočkáte zlepšení a prohloubení dýchání, zvýší se fyzická výdrž , prokrví se končetiny, srdce při fyzické námaze nebude mít tendenci vylétnout z těla.

Takže na závěr: i když se vám ještě tentokrát s kouřením nepovede přestat, pročistěte se a déle na tomto světě vydržíte. Třeba se to povede později…


Copyright (c) 2008 Design-pr.cz |